Vrácení, výměna, reklamace zboží

 

 

 Vrácení

Zákazník má právo vrátit zboží do 14 dní ode dne převzetí zboží. Náklady na vrácení hradí zákazník, prodejce vrací kupní cenu + částku za nejlevnější způsob doručení v nabídce. Zboží musí být v původním obalu a nesmí jevit známky používaní.

Prosíme vyplňte připravený formulář pro vrácení/výměnu, který přiložíte k balíčku, nebo zašlete emailem. Prosíme vracejte zboží doporučeně. V případě ztráty balíku bez dokladu o zaslání, nebude moci být kupní cena zboží vrácena.

V případě vrácení části objednávky, která se svou celkovou sumou kvalifikovala na dopravu zdarma, se z vrácené částky za zboží odečítájí náklady na původní dopravu, pokud cena ponechaného zboží je nižší, než limit pro dopravu zdarma.

 

Výměna 

Nenošené zboží je také možné vyměnit ze jiné, v tomto případě nabízíme cenově výhodnou výměnu přes výdejní místo Zásilkovny, kdy cena zpětné zásilky od vás je 47,- Kč. Zákonem stanovená lhůta pro výměnu je také 14 dní, ale my umožňujeme výměnu nepoužívaných botiček do 1 měsíce od koupi a v případě vánočních akcí i déle. 

 

Reklamace

V případě reklamace nás prosím nejprve kontaktujte emailem s popisem a fotkou vady zboží. Když je reklamace uznána, prodejce proplatí náklady kupujícího na zaslání zboží zpět. 

 

Kompletní obchodní podmínky.