Little Blue Lamb

LBL_logo.jpg

 

 

Little Blue Lamb se úspěšně prodává v mnoha zemích po celém světě,  nabízí pohodlné a vzhledově atraktivní botičky pro menší i větší děti do 6-7 let. Dnes už velmi dobře známa i u nás, tato značka prorazila s cenově přijatelnými barefoot capáčky a pískacími botičkami (dnes už vyrábí Freycoo). LBL své modelové řady pořád inovuje, 100% barefoot pořád zůstávají jejich capáčky, další modely jsou různě více nebo méně kompromisní. Některé zimní modely jsou vhodné i do sněhu.

 

Botičky i pro větší děti jsou velmi lehké, dle výrobce jejich váha nepřesáhne 125 g. Při výrobě jsou používány materiály evropského původu, které splňují všechny zdravotní normy.

 

My nabízíme tyto řady:

 CET_2513.jpg  lbl_capi_zima.jpg

Baby new (BB new) - barefoot capáčky s tenkou gumovou podrážkou asi 3 mm vysokou, stélka je vyndávací a měří také 3 mm. Podrážka je gumová, takže vhodná i na vlhký povrch. Určeny pro střední a mírně širší nožky, zimní i pro více široké nožky. Vyrábí se do velikosti 22.

 

CET_2541.jpg  20171025_165422.jpg

Originals (OG)

Prezentovány výrobcem jako barefoot, tato řada představuje už ale větší kompromis. Vyrábí se ve velikostech odpovídajících cca od 2 do 6-7 let věku – vnitřní délka největší velikosti 30 je cca 200 mm. Podrážka je vyšší než je typické pro barefoot, pata malinko výš než špička. Nicméně jsou to pořád měkoučké a velmi lehké boty, dětem se v nich dobře chodí. Určeny na střední a mírně širší nožku, i když jsou hodně měkké a do šířky se částečně přizpůsobí. Stélka u těchto botiček je antibakteriální a prodyšná, tvarem u paty po stranách mírně ohnuta, ale je vyndavací, takže v případě potřeby více místa se dá vyndat/vyměnit. Na této podrážce máme v nabídce i zimní modely.